3D efektas

Opti-Myst – elektrinių židinių technologijų revoliucija!

Naudodami unikalią „state-of-the-art“ technologiją, anglų dizaineriai sukūrė realiausią liepsną ir dūmus. Tai pasaulinė naujovė, dabar įsitvirtinanti elektrinių židinių gamyboje.

Dabar liepsną ir dūmus elektriniuose židiniuose sunku atskirti nuo tikros ugnies. Trimatis liepsnos ir dūmų efektas padaromas naudojant gerai užsirekomendavusią šioje srityje ultragarso technologiją. Taip yra sukuriamas itin smulkus vandens rūkas, kurį apšvietus atsiranda realistinis „liepsnos“ ir „dūmų“ vaizdas. Tai suderinus kartu su Optigo žėrinčiomis malkomis ir kibirkščiuojančiomis žarijomis, pranoksta visus tikroviškumo lūkesčius.

3D technologija žinoma daugiausia iš filmų, vaizdo žaidimų, bet ji taip pat atkeliavo ir į elektrinius židinius. Glen Dimplex koncerno inžinieriai šią naują technologiją pritaikė ir savo gaminiuose: sukurtasis 3D Opti-Myst leido jiems pasiekti tobulą ugnies iliuziją.


Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing agency Logos designing